Шановні користувачі!

Запрошуємо вас до участі у ХXI Міжнародній школі-семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті», яку організовує і проводить Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

У період з 09 по 12 квітня 2024 року Ви зможете взяти участь в інтерактивних освітніх заходах, спрямованих на підвищення ефективності професійної діяльності у сфері освіти, а також обмін досвідом використання сучасних педагогічних методик між освітянами.

Програма заходу передбачає проведення педагогічних майстерень, STEM-лабораторії, майстер-класів, ділових ігор, тренінгів, дискусій, демонстрацій, презентацій, метою яких є формування, розвиток та вдосконалення особистісних професійних компетентностей (організаторських, творчих, лідерських, комунікативних тощо).

Роботою майстерень керують провідні викладачі і спеціалісти НТУ «ХПІ» та інших освітніх установ України, Європи та США.

Зверніть особливу увагу на такі майстер-класи:

8 АВТОРСЬКІ ПРОФІЛІ В WEB OF SCIENCE CORE COLLECTION: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

Керівники — к. б. н. Ірина ТИХОНКОВА, директор НТБ НТУ «ХПІ» Юлія ГЛАВЧЕВА

У презентації буде представлено інформацію про актуальні ключові аспекти зі створення, підтримки та управління авторськими профілями у Web of Science. Презентація буде корисна авторам та науковцям, що прагнуть кращого розуміння та ефективного використання комплексу можливостей Web of Science Core Collection.

9 ORCID, ЯК НЕВІД’ЄМНА ЧАСТИНА ВІДОМОСТЕЙ ПРО АВТОРА ТА ВАЖЛИВИЙ ЕЛЕМЕНТ ЙОГО ІМІДЖУ

Керівник — директор НТБ НТУ «ХПІ» Юлія ГЛАВЧЕВА

Частина 1:

Спікери:

1) Франциско АЛЬСІНА – фахівець з техн. підтримки організацій – учасників Консорціуму ORCID,

2) Софія ЖЕРЕБЧУК – нач. від. Європ. інтеграції та міжн. співробітн. Держ. наук. техн. бібліотеки України

Будуть надані короткі відомості про те, що таке ORCID (Open Researcher and Contributor ID), його важливість для роботи сучасного науковця і дослідника. Місце ORCID в світовій дослідницькій інфраструктурі та роль у взаємодії науковців, дослідницьких організацій та редакцій наукових видань. ORCID як професійне резюме дослідника та інструмент для поліпшення управління науковою інформацією в університеті. Інтеграція ORCID із різними платформами. Практичний досвід використання вченими ідентифікаторів ORCID.

Частина 2:

Спікери:

1) Олена ОДНОВОЛИКОВА – вчений секретар НТБ НТУ «ХПІ»

2) Вікторія БИКОВА – завідувач сектора НТБ НТУ «ХПІ»

Мова йтиме про можливості та налаштування інтеграції ORCID зі Scopus та Web of Science для зручного обміну даними про дослідників та їхні напрацювання, а також полегшення ідентифікації авторів та їх взаємодії з науковою спільнотою. Інтеграція профілів ORCID політехніків з електронним репозитарієм Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Цього року школа-семінар пройде повністю в дистанційному режимі.

Участь у школі-семінарі БЕЗКОШТОВНА.

За бажанням, Ви можете отримати сертифікат учасника (0,8 кредитів ЄКТС 24 години), вартість 200 грн.

Попередня реєстрація є обов’язковою та доступна за посиланням: https://bit.ly/EduTech2024

Реєстрація відкрита до 05 квітня 2024 р. (включно). У разі значної кількості учасників організатори залишають за собою право закрити реєстрацію раніше.

Контактна інформація:

За необхідності, Ви можете звернутися за консультацією в месенджерах Viber, Telegram за номерами +380979969324, +380686114168 та електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або написати на сторінці методичного відділу НТУ «ХПІ» у мережі Facebook: www.facebook.com/metodot/

Програма конференції – в інформаційних матеріалах.

Інформаційні матеріали

Докладніше…