9 березня виповнюється 209 років від дня народження національного і світового генія, поета, художника, громадського діяча – Тараса Григоровича Шевченка.

Безперечно, це одна з найвидатніших постатей нашого народу. Загадку феномену особистості Шевченка досі не розгадано. Феномен поета відбиває нашу національну природу, наше світосприйняття, наше минуле і нашу надію на майбутнє. Він символізує душу українського народу, втілює його гідність, дух і пам’ять. І хоча минуло понад два століття від дня появи його на світ, а значущість цієї постаті та його пророчих слів не зменшилася.

Шевченкове Слово – духовний код нації, воно є шляхом до самоутвердження і духовного зростання народу, воно пробуджує почуття національної гідності та честі, шани й любові до рідної культури, мови, звичаїв.

З нагоди святкування дня народження Великого Кобзаря Науковою бібліотекою Державного податкового університету організована книжкова виставка

На виставці представлені твори поета, матеріали і спогади про його життя і творчість, мистецька спадщина Шевченка.

Шановні користувачі!

Чекаємо на Вас у Науковій бібліотеці Державного податкового університету, корпус С, кім. 372, абонемент навчальної літератури. Тут ви зможете детальніше ознайомитися з літературою, яка представлена на виставці.

Також пропонуємо переглянути відеопрезентацію окремих творів із колекції і ознайомитись з рекомендованим бібліографічним списком літератури з даної тематики.