Зустріч з відомим українським письменником

і журналістом, нашим земляком

Валентином Собчуком

1 березня 2023 року у Науковій бібліотеці Державного податкового університету відбулася зустріч з відомим українським письменником і журналістом, нашим земляком Валентином Собчуком.

Він презентував книгу «Піддубний. Перемоги й непрощена любов до України», яка написана у співавторстві з Сергієм Смаглюком, нащадком родоводу Піддубних. Це художньо-документальне видання про неперевершеного, легендарного богатиря, шестиразового чемпіона світу Івана Піддубного (1871 – 1949 р.р).

В усі епохи Україна славилася богатирями, але ніколи не хизувалася своєю силою, а навпаки, завжди захищалася від агресії інших.

Іван Піддубний – уродженець Черкащини, нащадок козацького роду, жив у росії, але завжди відстоював своє українське походження і всі свої перемоги присвячував своїй батьківщині – Україні. Сталінський режим не прощав йому цю любов. Він вимушений був продавати свої нагороди, щоб купити хліб. А у 1988 році стела на його могилі у м. Єйськ була розбита, і на ній написали «Хохол – петлюровец». Його життєвий шлях сповнений боротьби не тільки на спортивній арені, а є прикладом відстоювання свого національного коріння.

Книга «Піддубний. Перемоги й непрощена любов до України» – один із кроків до повернення вкраденої історії України та продовження творення її новітніх сторінок.

Валентин Собчук також подарував бібліотеці перший друкований примірник своєї книги «З варяг у греки, або Подорож до джерел».

Щиро дякуємо автору за його патріотичну книгу і бажаємо натхнення у творчості!

Шановні читачі!

Звертайтесь до Наукової бібліотеки, щоб ознайомитися з цими
та іншими не менш цікавими книгами!