У нашого міста цікава і неповторна історія, до якої не можна бути байдужим. Ірпінь – це затишний куточок на нашій землі, який здавна приваблював до себе творчих людей: письменників, поетів, діячів культури та мистецтва.

Життя багатьох видатних діячів науки, мистецтва та літератури пов’язане з історією Ірпінського краю. Тут здійснювали свої творчі задуми класики української та світової літератури – П. Тичина, М. Бажан,
Л. Костенко, О. Довженко, Ю. Яновський, А. Малишко, О. Вишня, В. Сосюра, Д. Павличко, П. Загребельний,
В. Василевська, О. Гончар, О. Ковінька, І. Цюпа, В. Кучер, Б. Антоненко-Давидович, О. Ющенко, М. Стельмах та багато інших.

Наше місто стало відомим на літературній карті України завдяки і лицарям українського перекладу – Григорію Кочуру, Дмитру Паламарчуку, Миколі Лукашу.

Можна з упевненістю сказати, що більшість кращих творів українських письменників і поетів була створена саме в Ірпені. Ми щиро вдячні їм за те, що вони прославляли і продовжують прославляти наш край.

Шановні користувачі!

Запрошуємо переглянути тематичну виставку «Ірпінь літературний».

Чекаємо на Вас у Науковій бібліотеці Державного податкового університету,
корпус С, кім. 372, абонемент навчальної літератури. Тут ви зможете детальніше ознайомитися з літературою, яка представлена на виставці.